16 Ocak 2011 Pazar

Sivilcelere Maden Suyu

Sivilcelerden kurtulmanın en basit yollarından biri maden suyu kullanmaktır. Maden suyu içeriğinde ki klor ile sivilcelerin hızlı bir biçimde kurumasını sağlar. Ayrıca cilt gözeneklerine yerleşmiş kirlerin oluşumunu önlerken mikrop kırıcı özelliğiyle iltaplı sivilcelerin çıkmasının önününe geçer. Ayrıca maden suyu asiti cildin yenilenip parlamasını da sağlar. Sivilceleriniz için maden suyun nasıl kullanacağınız konusuna gelince;

Öncelikle cildinizi ılık su ile yıkayın. Ardından bir temizleme jeli ya da tonik ile cilt yüzeyini temizleyin. Daha sonra sivilcenin üzerine maden suyu bastırılmış pamuklarla tampon yapın. Yüzünüzü bu işlemlerden sonra yıkamanıza gerek yoktur.

5 yorum:

 1. magazin ve kadın neden hep iç içedir :)

  YanıtlaSil
 2. Blogunuzu takip etmeye yeni başladım, değindiğiniz konular benimde ilgi alanım aslında. Spesifik olacak farkındayım ama göğüs büyütme ve vajina daraltma cerrahi operasyonları hakkında bilgilendirici paylaşımlar yapılabilirmi..

  YanıtlaSil
 3. Estetik cerrahi konusunda operasyonlar hakkında bilmek istediklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim, öncelikli önerim (hastalarımıza ön tavsiyemizdir ) psikolojik açıdan göğüs büyütme
  ya'da kepçe kepçe kulak estetiği vb operasyona kendinizi hazır hissetmenizdir.

  YanıtlaSil
 4. @murderweb , göğüs büyütme ve Cerrahi estetik operasyonlar hakkında bilgi almak isterseniz bize'de bekleriz.Bu tarz operasyonlar için karar verme aşamasındaysanız mutlaka uzman görüşü alın, söylencelerle hareket etmeyin.
  www.gogusbuyutme.com.tr

  YanıtlaSil